A A A

 

Zapraszamy do współpracy w szczególności radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich oraz prawników. 
 
Od kandydatów wymagamy zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy. Oczekujemy, od kandydatów jasno określonej wizji własnego rozwoju i ścieżki kariery zawodowej.  
 
Praca w doświadczonym zespole przy obsłudze w szczególności dużych podmiotów gospodarczych pozwoli kandydatom na zebranie niezbędnego doświadczenia w karierze profesjonalnych pełnomocników procesowych.  Dzięki szerokiemu spektrum świadczonych usług oraz kontaktom zagranicznym, pracownicy w szybkim tempie zdobywają niezbędne doświadczenie zawodowe oraz wysoki stopień specjalizacji w interesującej ich dziedzinie prawa.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od charakteru współpracy, wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Mile widziane oferty od osób wykazujących znajomość języków obcych.  Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o przesyłanie ofert (CV ze zdjęciem) na adres kancelarii lub pocztą elektroniczną: aplikacja@krp.rzeszow.pl

Do CV należy dołączyć oświadczenie o następującej treści:
"Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z zm.)”